Головна » 2015 » Листопад » 29 » День па́м'яті жертв голодомо́рів
День па́м'яті жертв голодомо́рів

День па́м'яті жертв голодомо́рів — щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада.

Вже стало традицією у нашій школі проводити лінійку-реквієм за загиблими. І хоча у нашому селі за свідченнями очевидців не не було таких жахіть, як на Слобожанщині, проте багато хто зі старших людей знає , що таке голод.

Про те, як виживали селяни в післявоєнні роки розповів дітям голова ветеранської ради Линюк І.О. Також старшокласники зачитали спогади односельцуів.  В пам'ять про жертви голодомору та з вірою в те, що більше на нашій землі таке не повториться, учні школи створили колосок, прикріпивши на нього по зернині від кожного класу.

Бібліотекарі шкільної та сільської бібліотек організували для учнів виставку літератури. А також організатори закликали всіх взяти участь в загальноукраїнській акції "Запали свічку!"

Переглядів: 356 | Додав: mysschool | Рейтинг: 0.0/0