Головна » 2014 » Грудень » 29 » День боротьби зі СНІДом
День боротьби зі СНІДом

Цей день з'явився в календарі трохи більше, ніж чверть століття тому - в 1988 році. Всесвітній день боротьби зі СНІДом - це ще одна нагода привернути увагу суспільства до проблем ВІЛ-інфікованих, замислитись над тим, як запобігти поширенню хвороби та згадати про важливість вчасної діагностики ВІЛ-СНІД.

Учні та вчителі школи прикріпили червоні стрічки, як символ солідарності та підтримки хворих на СНІД

Бібліотекар Путінцова Оксана Анатоліївна  спільно з шкільною медсестрою Ляшук Т.В. підготували виставку інформаційнолї літератури.

Учні 11 класу підготували усний журнал "Разом проти СНІДу." Цей захід мав на меті нагадати, що СНІД, на жаль,проблема світовогомасштабу і треба об’єднувати зусилля задля подолання хвороби.

Переглядів: 354 | Додав: mysschool | Рейтинг: 0.0/0