Головна » 2017 » Жовтень » 08

5 жовтня учні нашої школи мали змогу переглянути виставу "За двома зайцями" Хмельницького драматичного театру.

Діти отримали море позитивних емоцій від постановки та чудової гри акторів.

Просмотров: 147 | Дата: 08.10.2017 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарии (0)

Фотоматеріали

Напередодні Дня працівників освіти учні Мислятинської ЗОШ І-ІІІ ступенів запросили своїх вчителів у кафе "Зошит в клітинку".

Адміністратор Довбиш Вадим та офіціантка Герасимович Марія вміло та дотепно протягом свята пропонували різноманітні страви улюбленим вчителям. Це і смачний борщ "Вкрали журнал", і вишукана солянка "Учнівське самоврядування", і печиво по-учнівськи "Улюблені вчителі".

Запропоновані були напої "Вчительський" та "Першокласний". І, звичайно, родзинкою свята став торт "спасибі, Вам, рідненькі вчителі" у виконанні Кузьміна Едуарда.

Кон ... Читати далі »

Просмотров: 217 | Дата: 08.10.2017 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарии (0)

В рамках святкування 80-річниці утворення Хмельниччини у школі пройшло ряд заходів:тематичні  виховні години, усний журнал "Моя Хмельниччина" та виставка матеріалів у шкільній бібліотеці.

Інформаційні матеріали

Просмотров: 193 | Дата: 08.10.2017 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарии (0)