Головна » 2016 » Січень » 26 » Імідж учня
Імідж учня

ІМІДЖ УЧНЯ

Імідж учня визначає його зовнішній вигляд. У нього входять постава, хода, культура мови, ввічливість, пунктуальність.

Учні, одягнені охайно, завжди викликають приязнь до себе в оточуючих. Зім’ятий костюм, брудні черевики, несвіжа сорочка роблять враження байдужості до оточуючих і невимогливості до себе. Неприємне враження створюють брудна носова хустинка, готовий відірватися ґудзик піджака. До свого одягу треба ставитися з повагою. Найкращим одягом для учня є шкільна форма.

Особливої уваги заслуговує така деталь, як краватка. Вибір краватки багато в чому залежить від кольору і фактури тканини костюма. Взимку віддають перевагу темним краваткам, а в літню пору — більш світлих, соковитих кольорів. Строкаті сорочки або сорочки в клітинку носять із гладкою однотонною краваткою. Краватка може бути в тон костюма, але обов’язково небагато світлішою або темнішою від нього. До вовняних сорочок, а також до спортивних речей краватка не потрібна.

При користуванні парфумами важливо не перестаратися і враховувати, що запах «жіночих парфумів» не повинний відчуватися на відстані більшій за 45 см. Запах чоловічого одеколону — у межах 15 см. Для молодої дівчини підходять легкі, ніжні аромати. Хлопцям доречно використовувати в будь-яку пору року туалетну воду.

Біжутерії на учениці не повинно бути багато навіть під час урочистостей, свят. Велика кількість дрібничок справляє неприємне враження, говорить про поганий смак, не узгоджується з іміджем учениці. Прикраси не повинні бриньчати, сковувати рухи, заважати навчанню.

Не рекомендується одночасно носити прикраси з різних матеріалів або витримані в різних стилях, наприклад, срібний ланцюжок і вироби із пластмаси. Дорогі ювелірні прикраси не слід носити в школу — досить декількох предметів біжутерії.

Учневі як прикрасу можна рекомендувати зажим для краватки, можливі запонки для сорочки. З манжетами вони повинні трохи виглядати з-під піджака.

Вміння красиво стояти, сидіти, рухатися завжди було невід’ємною частиною гарних манер. Найкращий одяг сидить некрасиво на людині з неправильною поставою. Умінню легко і граціозно рухатися, рівно стояти в невимушеній позі, не втрачаючи рівноваги, потрібно вчитися. Насамперед треба бути в гарній фізичній формі.
Якщо у вас немає можливості займатися спортом, то ранкова зарядка і хо­лодний душ повинні стати вашим щоденним ритуалом.

Основними вимогами до ходи є прямий хребет, розгорнуті плечі, злегка випнуті груди, втягнений живіт. Руки повинні рухатися гармонійно і природно, а крок має бути середнього розміру.

Усе вищесказане входить у фізичну і побутову культуру людини. Важливу роль відіграють правильна постава і відсутність занадто енергійних жестикуляцій руками. Правильна постава — це підтягнутий живіт, прямі плечі, відсутність скутості у м’язах. Не можна тулитися до стінки, спиратися на спинку стільця, засовувати руки в кишені, перебирати в руках якийсь предмет. Зовсім непристойно хватати співрозмовника за ґудзик чи лацкани піджака, бити по плечу чи штовхати ліктем у бік.

У манері сидіти виявляється культура людини. Учні не повинні лягати на парту, а дівчатка — намагатися примоститися на самому краєчку сидіння. Некрасивою вважається поза, коли коліна широко розставлені, а ступні ніг при цьому повернені носками всередину. Особливо неприйнятною вона є для дівчат. Сидіти за партою потрібно таким чином, щоб запобігти розвиток сколіозу хребта.

Категорія: Про культуру поведінки та спілкування | Переглядів: 368 | Додав: mysschool | Рейтинг: 0.0/0