Головна » 2017 » Лютий » 21 » Зустріч з волонтерами
Зустріч з волонтерами

20 лютого до нашої школи завітали волонтери з блогодійної організації "Фонд Заславщини", громадської організації "Ізяславське козацтво", представники райвійськомату.

Зустріч розпочалася з молитви за загиблих воїнів та Героїв Небесної Сотні, яку провів настоятель Св. Дмитрівського храму отець Іван Шилюк.

Перед учнями виступили: голова благодійної організації "Фонд Заславщини" Зуєв В.М., волонтер Хмиз С.І., голова спілки ветеранів Афганістану Тележинський В.І., козаки Корінець О.Г., Верболюк О.М.. та наші односельчани, учасники АТО Пащук П.М., Буянський В.

Гості привезли з собою фотовиставку і відеоматеріали та розповіли про роботу волонтерів в зоні АТО, їх допомогу нашим воїнам- землякам.

Діти передали волонтерам листи та обереги для бійців, а також продукти харчування. Фоторепортаж

Переглядів: 81 | Додав: mysschool | Рейтинг: 2.0/1