Головна » 2017 » Жовтень » 8 » З Днем Учителя
З Днем Учителя

Фотоматеріали

Напередодні Дня працівників освіти учні Мислятинської ЗОШ І-ІІІ ступенів запросили своїх вчителів у кафе "Зошит в клітинку".

Адміністратор Довбиш Вадим та офіціантка Герасимович Марія вміло та дотепно протягом свята пропонували різноманітні страви улюбленим вчителям. Це і смачний борщ "Вкрали журнал", і вишукана солянка "Учнівське самоврядування", і печиво по-учнівськи "Улюблені вчителі".

Запропоновані були напої "Вчительський" та "Першокласний". І, звичайно, родзинкою свята став торт "спасибі, Вам, рідненькі вчителі" у виконанні Кузьміна Едуарда.

Концерт закінчився, але присутні ще довгого обговорювали побачене, бо кожна страва була  приготована з любов'ю і відповідальністю, з емоціями і талантом.

Усі вчителі залишилися задоволеними.

Переглядів: 39 | Додав: mysschool | Рейтинг: 0.0/0