Головна » 2017 » Квітень » 21 » Вітаємо переможців
Вітаємо переможців

Фото 1                   Фото 2

11-12 квітня 2017 року в м. Хмельницький відбулися фінальні змагання Спартакіади школярів Хмельницької області 2017 року  з волейболу серед юнаків 2000 р.н. та молодші.  Команда  Мислятинської ЗОШ під керівництвом Лобачука Михайла Миколайовича здобула І місце.
Виборовши титул чемпіонів, наші спортсмени отримали можливість взяти участь і представити  область на всеукраїнських змаганнях, які відбудуться 5-8 травня 2017 року у  м. Київ. Щирі вітання і побажання ще більших перемог бажають волейболістам усі члени учнівського та педагогічного колективу школи а також поважні гості. На загальношкільній лінійці хлопців вітали начальник відділу освіти, молоді та спорту Ізяславської РДА Пилипчук В.В. та зав. сектором молоді і спорту Ткачук В.О.

Переглядів: 81 | Додав: mysschool | Рейтинг: 0.0/0