Головна » 2016 » Травень » 11 » Виховний захід «Крапля крові в нашій історії»
Виховний захід «Крапля крові в нашій історії»

19 квітня у школі було  проведено виховний захід «Крапля крові в нашій історії», приурочений міжнародному Дню визволення в’язнів фашистських таборів.

Метою заходу було висвітлення подвигу та трагедії борців антифашистського опору, в’язнів концтаборів, гетто та інших місць примусового тримання.

Учні переглянули відеофільм про    концтабір «Майданик».Також  діти розповідали про своїх прадідусів та прабабусь, яких у 40-х роках минулого століття було примусово вивезено до Німеччини.

Учениця 5 класу Редколіс Анна розповіла про свою прабабусю Вагалюк Эвгенію 1925 року народження, яку було вивезено до Німеччини. Там вона працювала на заводі де виготовляли зброю. Повернулася у серпні 1944 року.

Учениця 10 класу Франкова Дарія розповіла про прабабусю Слісарчук Ольгу. Вона проживала у селі Топорі Ізяславського району.

Гіркі спогади про ті тяжкі часи залишили слід в дитячих серцях.

Переглядів: 165 | Додав: mysschool | Рейтинг: 0.0/0