Головна » 2017 » Грудень » 4 » Вітаємо !
Вітаємо !

У світі настільки все пов’язане, що одне явище спричиняє появу іншого. Якщо існує яблуко, то, звичано, існує і дерево, на якому воно виросло. Наша школа – це дерево, на гілках якого ростуть плоди науки – його учні, які живляться мудрістю вчителів, а, виростаючи, стають справжніми особистостями, громадянами своєї держави.

Я сьогодні хочу розповісти про дівчинку, ученицю 7 класу Мислятинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Редколіс Анну.   Ця дитина широко обізнана, начитана, впевнена у своїх силах, старанна і сумлінна. Людина без знань, що птах без крил: не може злетіти високо вгору, щоб досягти найвищої мети в житті. Широкі знання, звичка мислити, благородство почуттів є саме тими трьома якостями, що формують ці крила, і з якими людина є освіченою у повному розумінні цього слова.

У цьому навчальному році Аня дебютувала, як учасниця Всеукраїнської олімпіади з української мови ІІ етапу (вчитель української мови та літератури Никитюк Г.А.), де здобула 2 місце. Саме  глибокі знання в цій галузі допомогли їй вибороти 1 місце у ІІ етапі конкурсу знавців української мови імені П.Яцика, в ІІІ етапі – почесне 3 місце. Також відзначилася наша зірочка і в Всеукраїнському конкурсі імені Т.Шевченка: у ІІ етапі зайняла 1 місце. Крила є, вона злетіла. Так хочеться, щоб політ цієї дитини, зважаючи на її ж старання і бажання летіти, був творчим і успішним.

Велика сила – учнівський та педагогічний колективи, які підтримують, допомогають, дарують радість спілкування і впевненість в своїх силах. Аня настільки любить свою рідну мову, творчість свого кумира Т.Г.Шевченка, що не спробувати свої сили у поезії – було б неправильно. Увазі читачів пропоную поезію Ані Редколіс.

Тарас Шевченко – гордість України,

Що крізь роки звеличує всіх нас.

Це – постать, що заради Батьківщини,

Пережила кріпацтва й злиднів час.

Він все стерпів: заслання, муки, голод,

Він був рабом в самозакоханих панів,

Аби ми не відчули весь той холод,

Що за роки свої він пережив.

Нехай живе «Кобзар» у наших душах,

Нехай звучить на всю планету «Заповіт»,

Хай памятає Україна весь той спадок,

Що він творив аж 47 стражденних літ.

Прекрасно, що з лав школярів виходять чудові поети, художники, музиканти. Головне те, що кожен з нас, збагачуючи свій духовний світ, збагачує тим самим інших.  Школа дає можливість кожному розкрити свої здібності і таланти. Ми маємо хоч не великий, але потенціал майбутньої еліти нашої держави.
Кажуть, що кожна людина народжується із зерном в руці, тільки треба знайти поле, де це зерно найкраще проросте. У нашій школі ми ростимо талановиту молодь, яка вплете у національний вінок цвіт свого таланту.

Сьогодні хочу від імені всіх вчителів привітати талановиту Аню з дебютом, подякувати її першій вчительці Луцик В.М. і вчителю української мови та літератури Никитюк Г.А., тим, хто дав їй крила надії, творчості, наснаги, крила, які з кожним днем підносять  вище і вище. Я не знаю, яка буде майбутня доля цієї дитини, але я можу впевнено сказати, що її майбутнє у її руках. Лише треба вірити у свої сили, надіятись на те, що це принесе користь і любити, любити працювати та  впевнено йти до своєї мети.

Заступник директора  з виховної роботи О.В.Карун

Переглядів: 24 | Додав: mysschool | Рейтинг: 0.0/0