Головна » 2016 » Травень » 11 » Гіркі дзвони квітня
Гіркі дзвони квітня

Птахи складають гімн весні,

Всміхаються до сонця квіти.

А пам’ять лине в моторошні дні,

Гудуть жорстокі дзвони квітня.

Стогне дзвін.Та найгіршими нотами звучать у ньому голоси Чонробиля, катастрофи, яка ніколи не зітреться з людської історії, не згасне у віках.

Чорнобиль... Мертва зона... Сьогодні такі слова гірким болем відлунюються у наших серцях. Заростають деревами, кущами, травою опромінені села. Вони порожні, мертві.. Поступово руйнуються хати. Разом з ними руйнуються та зникають неповторні цінності поліської давнини.

Про жахливу подію згадали і в нашій школі на загальношкільній лінійці. Учні 8 класу (Довбиш Вадим, Ковальська Дарія, Кочмар Дмитро, Микуцька Ганна, Вигонська Ольга, Франчук Олена) відтворили хронологію подій страшної трагедії на ЧАЕС. Путінцов Іван, Герасимович Марія, Редколіс Анна поезією передали біль людських сердець.

Чорнобильська аварія стала для нас уроком, за який заплачено дорогою ціною. Памятаймо про тих, хто загинув у чорнобильському пеклі і робімо усе, щоб ніколи не падала на Землю гірка зірка Полину.

Переглядів: 161 | Додав: mysschool | Рейтинг: 0.0/0