Головна » 2017 » Жовтень » 16 » День українського козацтва
День українського козацтва

Фоторепортаж

Святкування Дня Захисника Вітчизни у нашій школі проходило у 3 етапи. На протязі тижня з 9.10 по 13.10 по класах були проведені тематичні виховні години з переглядом відео сюжетів про козацтво та УПА. 13.10 відбувся завершальний етап. Це концертна програма, в якій учні старших класів коротко інформували учнів школи про участь козацтва та воЇнів УПА у боротьбі України за незалежність. Гарне враження справило на всіх колективне виконання всіма учнями школи козацького гімну “Ой у лузі червона калина". Не менш вражаючим був вихід кожної дівчинки школи в українському одязі під пісню ‘’Україна- вишиванка’’,де краса і молодість безпосередність і унікальність, талант і вміння себе показати засяяли різноманітними брвами і підняли настрій кожному присутньому на святі. Наступним етапом були змагання між хлопцями 9,10,11 кл, де вони демонстрували свою силу, спритність, кмітливість під час військово-патріотичної гри "Джура". Перемогу здобули учні 11 класу. Завершенням свята було смакування козацької каші, приготовленої на вогні.

Переглядів: 30 | Додав: mysschool | Рейтинг: 0.0/0