Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 26.09.2017, 12:05

Відео про школу

Всім! Всім! Всім!

Приєднуйтесь до волонтерської акції "На підтримку воїнів АТО"
Скільки часу ви проводите в Інтернеті?
Скільки часу ви проводите в Інтернеті?
Наша кнопка
Сайт Мислятинської школи

Код кнопки:

"a href="http://ms-school.ucoz.ua/"

target="_blank">

img src= 'http://ms-school.

ucoz.ua/cooltext889807187.png'

height="50" width="140">

Пользователей
Гостей

Батькам

Шановні батьки!

1. Вранці піднімайте дитину спокійно, з посмішкою та лагідним словом. Не згадуйте вчорашні прорахунки, особливо мізерні, не вживайте образливих слів.

2. Не підганяйте її, розраховувати час-це ваш обов’язок, якщо ж ви цю проблему не вирішили, - провини дитини у цьому немає.

3. Не посилайте дитини в школу без сніданку: в школі вона багато працює, витрачає силу.

4. Відправляючи дитину до школи, побажайте їй успіхів, скажіть кілька лагідних слів, без подібних застережень: “Дивись, поводь себе гарно!”, “Щоб не було поганих оцінок” тощо. У дитини попереду важка праця.

5. Забудьте фразу: “Що ти сьогодні отримав?” Зустрічайте дитину спокійно, не сипте а неї тисячу запитань, дайте їй розслабитись (згадайте, як вам тяжко після важкого робочого дня). Коли дитина збуджена і хоче з вами чимось поділитись, не відмовляйте їй у цьому, вислухайте, на це ви не витратите багато часу.

6. Якщо дитина замкнулась, щось її турбує, не наполягайте на поясненні її стану, хай заспокоїться, тоді вона все сама розкаже.

7. Зауваження вчителя вислуховуйте без присутності дитини. Вислухавши, не поспішайте сваритися. Говоріть з дитиною спокійно.

8. Після школи дитина не повинна зразу сідати за виконання завдань, необхідно 2-3 години відпочити. Найоптимальніший час для виконання завдань – з 15-ї до 17-ї години.

9. Не можна виконувати завдання без перерви. Через кожні 15-20 хвилин необхідно відпочивати 10-15 хв.

10. Під час виконання завдань не стійте над дитиною, давайте їй можливість самостійно працювати. А коли вже потрібна допомога, то без крику, спокійно, з похвалою та підтримкою, вживаючи слова: “не хвилюйся”, “ти все вмієш”, “давай поміркуємо разом”, “згадай, як пояснював вчитель” тощо.

11. При спілкуванні з дитиною не виживайте фразу: “Якщо ти будеш добре вчитись, то...” Часом умови ставляться важкі, й тоді ви опиняєтесь у неприглядному стані.

12. Протягом дня знайдіть (намагайтесь знайти) півгодини для спілкування з дитиною. У цей час найважливішими повинні бути справи дитини, її біль, її радощі.

13. У сім’ї повинна бути єдина тактика спілкування всіх дорослих з дитиною. Всі суперечки щодо виховання дитини вирішуйте без неї. Коли щось не виходить, порадьтеся з вчителем, психологом. Не зайвим буде почитати літературу для батьків, там ви знайдете багато корисного.

14. Завжди будьте уважними до стану здоров’я дитини, коли щось турбує її: головний біль, поганий стан. Найчастіше це об’єктивні показники стомлення, перевантаження.

15. Знайте, що навіть великі діти люблять казки, особливо перед сном, або пісню, лагідні слова. Не лінуйтесь зробити це для них. Це їх заспокоїть, зніме денне напруження, допоможе спокійно заснути і відпочити. Не нагадуйте перед сном про неприємні речі, про роботу. Завтра новий трудовий день, і дитина повинна бути готова до нього. А допомогти в цьому їй повинні батьки своїм доброзичливим ставленням. Чекати ж якогось дива від дитини, радісних поривів душі, доброти треба терпляче, відшукуючи ці риси в дитині, постійно заохочуючи її.

Психодіагностика

Тест на визначення обдарованості дитини

Рік англійської мови в Мислятинській ЗОШ

«  Вересень 2017  »